1. Izpildām dabīgās nagu plāksnes sagatavošanu. Apstrādājam meistara un klienta rokas ar antiseptisko losjonu “Professional”. Ar apelsīna kociņa palīdzību nobīdām kutikulu. Apstrādājam dabisko naga plāksni ar “White Granite” vīlīti (240 vienību abrazīvs). Apstrādājam ar attaukotāju “Nail surfaser cleanser“.
 1. Pēc tam, ar otiņu “Magic Point BMP 1-NPC” uz visu naturālā naga plāksni uzklājam “Ultra Bondex CNI“. Žāvējam uz gaisa 2-3 minūtes.
 1. Pieliekam zem brīvās naga malas vienreiz lietojamo formu “Oval CNI”. Ar otu “ Miracle Square BMS 4-NPC” uzklājam bāzes gēlu “Matrix”. Polimerizējam lampā 1 minūti.
 1. Ar otu “Miracle Square BMS 4-NPC” uzklājam kamuflējošo gēlu “Natural Pink 5”, tādejādi pagarinot naturālo naga plāksni.
 1. Ar otu “Miracle Square BMS 4-NPC” uzklājam uz formas gēlu “Crystal”, modelējot naga brīvo malu. Polimerizējam UV lampā 2 minūtes.
 1. Ar otu “Perfect Leaf BPL 4-KP” uz vienu naga brīvās malas pusi uzklājam balto cieto gēlu « White», uz otru naga brīvās malas pusi melno cieto gēlu «Black».
 1. Ar otu “ Magic Point BMP 1-NP” tehnikā “grieztās līnijas” izpildām dizainu. Polimerizējam UV lampā 2 minūtes.
 1. Ar otu “Miracle Square BMS 4-NPC” pārklājam dizainu uz naga brīvās malas ar gēlu “Crystal”. Polimerizējam UV lampā 1 minūti.
 1. Ar otu “Miracle Square BMS 4-NPC” uzklājam skulpturējošo gēlu “Nice”, modelējot naga stresa zonu. Polimerizējam UV lampā 2 minūtes.
 1. Noņemam dispersijas slāni ar attaukotāju “Nail surfaser cleanser“. Ar nagu vīlīti “Agate” (100/180 vienību abrazīvs) modelējam ideālu naga konstrukciju. Apstrādājam naga virsmu ar pulēšanas vīlīti “Smooth Diamond” (100/180 vienību abrazīvs). Notīrām vīlēšanas putekļus un attaukojam naga virsmu ar attaukotāju “Nail surfaser cleanser“.
 1. Ar otu “Magic Point”, no mākslinieka otu komplekta Nr. 3, un gēlu “White Smile” izpildām zīmēšanu. Polimerizējam UV lampā 1 minūti.
 1. Uzklājam aizsarggēlu “Flash”. Polimerizējam UV lampā 3 minūtes. Noņemam dispersijas slāni ar attaukotāju “Nail surfaser cleanser“.