KĀ IEGĀDATIES CNI-NSP PRODUKCIJU?

Atbilde: Ja vēlaties iegādāties CNI-NSP produkciju, varat griezties CNI-Baltija veikalā, Lāčplēša ielā 41-5.stāvs vai zvanot pa tel. 26600379 , tālr.67224900 Produkcijas iegāde caur internet-veikalu iespējama Baltijas valstīm.

KUR IR RAŽOTA CNI-NSP PRODUKCIJA?

Atbilde: Uz doto brīdi visa CNI-NSP un PULSAR produkcija tiek ražota Vācijā.

VAI UV – LAMPAS IR KAITĪGAS KLIENTA UN MEISTERA VESELĪBAI?

Atbilde: UV-lampas nagu industrijā tiek izmantotas gēlu polimerizācijai. UV diapazonā ir 3 gaismas tipi:
UV C tipa gaismas diapazons- rada sterilizācijas efektu, taču ja tā ir par daudz, tas var izraisīt saistaudu iekaisumu.
UV B tipa gaismas diapazons veicina dzīvībai svarīgā D vitamīna veidošanos, taču ja tā ir pārlieku daudz, tas var izraisīt saules apdegumus.
UV A tipa gaismas diapazons- šāds gaismas tips nepieciešams gēla materiālu polimerizācijai, nerada iedeguma efektu un ir pilnīgi nekaitīgs.

VAI DRĪKST SAVIENOT CNI-NSP GĒLUS AR CITU RAŽOTĀJU MARKĀM?

Atbilde: Korporācija par produkcijas kvalitāti nes atbildību tikai tādā gadījumā, ja tiek ievērota metodika. Tehnoloģijas un metodikas ir izstrādātas CNI-NSP produkcijai. Meistaram ir tiesības savienot dažādas metodikas un materiālus, taču par rezultātu atbild meistars pats.

ATŠĶIRĪBA STARP TRĪS FĀŽU UN VIENFĀŽU SISTĒMU?

Atbilde: Trīs fāžu sistēma – funkcionāli dažādu gēlu uzklāšana noteiktā secībā, ievērojot pareizu uzklāšanas tehniku, nodrošina nepieciešamo nagu nēsāšanas kvalitāti. Ietver bāzes gēlu, kas atbild par konstrukcijas saķēri starp dabīgo un mākslīgo nagu, skulptūras gēls, nodrošina konstrukcijas izturību un dabīgā naga virsmas izlīdzināšanos, un aizsarg gēls – nodrošina virsmas aizsardzību pret agresīvu mehānisku un ultravioleto staru iedarbību, kā arī gaismu atstarojošie pigmenti piešķir nagiem žilbinošu un estētisku spīdumu un izskatu. Vienfāžu sistēma- viena gēla izmantošana, kurā ir apvienotas visas funkcijas (bāze, skulptūra, aizsardzība).Vienfāžu sistēma sastāv no vien caurspīdīga gēla. Nepilnības ir redzamas ar neapbruņotu aci: saķere vidējas pakāpes, apvīlēšana nav paredzēta, naga brīvo malu var pagarināt tikai uz tipšiem, tā kā gēls parasti nosēžas un notek uz sāniem, netiek izmantota kamuflāžas utt. Lai iegūtu nevainojamu rezultātu ieteicams izmantot trīs fāžu sistēmu nagu modelēšanā.

VAI VAR IEGĀDĀTIES CNI PRODUKCIJU NEAPGŪSTOT APMĀCĪBU KURSU CNI MĀCĪBU CENTRĀ?

Atbilde: Var, taču ieteicams, kā minimums, iegūt informāciju CNI bezmaksas seminārā vai pie CNI mācību centra speciālistiem. Apmācība nepieciešama meistariem, kuri patiešām vēlas paaugstināt savu meistarības līmeni, nostādināt roku, atbrīvoties no dažādam problēmām nagu modelēšanas procesā, kā arī uzzināt visus sīkumus un nianses par CNI gēlu sistēmām.

VAI IR PIEEJAMS STARTA KOMPLEKTS?

Atbilde: Kvalificētie CNI pārdevēji palīdzēs izveidot individuālu starta komplektu , ņemot vērā meistara darba specifiku un finansiālās iespējas.

KĀ UZKLĀT KRĀSAINO AIZSARGGĒLU?

Atbilde: Krāsaino aizsarggēlu uzklāj izmantojot otu- Maģiskais kvadrāts Nr.6. Uzklāšanas metode tāda pati kā klājot laku, taču spiedienam uz otu jābūt minimālam (viegli glaudot virsmu). Polimerizācijas laiks UV-lampā ne mazāk kā 3 minūtes.

VAI DRĪKST SAJAUKT ŠĶIDROS UN 3D KRĀSAINOS GĒLUS?

Atbilde: Nē, tā kā mainās abu gēlu konsistence. Sajaukt drīkst tikai vienas grupas gēlus: šķidros ar šķidrajiem, cietos ar cietajiem, vitrāžas ar vitrāžas, un nekā savādāk.

VAI DRĪKST SAJAUKT ŠĶIDROS UN 3D KRĀSAINOS GĒLUS?

Atbilde: Nē, tā kā mainās abu gēlu konsistence. Sajaukt drīkst tikai vienas grupas gēlus: šķidros ar šķidrajiem, cietos ar cietajiem, vitrāžas ar vitrāžas, un nekā savādāk.

NESPĪD AIZSARGGĒLS, KĀPĒC?

Atbilde: Tas var notikt šādu iemeslu dēļ: Vecas spuldzes; UV staru lampai nav atstarotāju un gaisma nevienmērīgi krīt uz naga virsu; UV-lampiņām jābūt 9 vatu, lai būtu labāks rezultāts, tām jābūt četrām; Pārāk plāni uzklāts gēls; Pārāk mazs polimerizācijas laiks Klients nepareizi tur roku procedūras laikā; Aizsarggēlu jāuzklāj ar atsevišķu otu, nedrīkst ar to pašu otu uzklāt