VAI GĒLS JĀNOŅEM STIPRI TRAUMĒJOT NAGU?

Atbilde: Pastāv dažādi remonta veidi traumētiem nagiem ar dažādu smaguma pakāpi, kurus mēs apmācam nagu modelēšanas bāzes kursa ietvaros. Mēs neiesakām ņemt nost gēlu traumējot nagu. Tieši otrādāk, traumēto nagu nepieciešams aizsegt ar gēlu, lai nebūtu kontakta ar dabīgo nagu, zem gēla nags ātrāk aug. Ieteicams samazināt vienīgi garumu līdz divām vienībām.

KĀ CĪNĪTIES AR NAGU SĒNĪTI?

Atbilde: Griezties pie ārsta dermatologa, nodot analīzes, apstiprināt diagnozi un iziet ārstniecības kursu. Ne kādā gadījumā nepiekrist naga likvidēšanai, medicīnā eksistē daudz kvalitatīvu ārstniecisku līdzekļu sēnītes ārstēšanai.

VAI JŪSU NAGU MODELĒŠANAS SISTĒMU VAR IZMANTOT PEDIKĪRĀ?

Atbilde: Jā, šai procedūrai mēs rekomendējam pielietot tehnoloģiju – „Gēla manikīrs”.

KAS IR NEKAITĪGĀKS DABĪGAJAM NAGAM – GĒLA APVĪLEŠANA VAI MĒRCĒŠANA?

Atbilde: Materiāla noņemšana ir iespējama divos veidos – mērcēšana acetonā un novīlēšana ar vīlīti. Pirmais veids tiek izmantots akrila materiāla noņemšanai, ņemot nost tipšus un „biogēlus”, otrs noņemšanas veids tiek izmantots materiāla likvidēšanai. Jebkurš noņemšanas veids traumē naga dabīgo virsmu., pirmajā gadījuma- tā ir ķīmiska iedarbība, otrajā gadījumā – mehāniska iedarbība. Ar labu meistara darbu, protams, mazāku traumu dabīgajam nagam nodarīs apvīlēšana, tā kā acetons izjauc naga plāksnes lipīdu slāni, veicot šo procedūru patstāvīgi , nagi sāks šķelties un slāņoties. Kā arī pēc toksiskās iedarbības acetons ir attiecināms pie narkotiskiem līdzekļiem, kurš aktīvu nomāc oksidatīvos fermentus un ietekmē centrālo nervu sistēmu. Lai arī kādu noņemšanas veidu Jūs nepielietotu naga plāksne atjaunosies, tikai tad kad pilnīgi ataugs (apmēram 100 dienas).