1. Izpildām dabīgās naga plāksnes sagatavošanu. Apstrādājam meistara un klienta rokas ar antiseptisko losjonu “Professional”. Ar apelsīna kociņa palīdzību nobīdām kutikulu. Iztīrām pterihiju ar Eiropemzu, apstrādājam dabisko naga plāksni ar “White Granite” vīlīti (240 vienību abrazīvs). Apstrādājam ar attaukotāju “Nail surface cleanser”.

 1. Pēc tam, ar otiņu “Brīnumainais punkts (BMP 1-NPC)” uz visu naturālā naga plāksni uzklājam “Ultra Bondex”. Žāvējam uz gaisa 2-3 minūtes.
 1. Pieliekam zem brīvās naga malas vienreiz lietojamo formu “CNI Universal”.
 1. Ar otu “Maģiskais kvadrāts (BMS 4-NPC)” uzklājam bāzes gēlu “Matrix”. Polimerizējam lampā 30 sekundes.

5. Ar otu “Maģiskais kvadrāts (BMS 4-NPC)” uzklājam uz formas gēlu “Crystal”, modelējot naga brīvo malu. Polimerizējam UV lampā 1,5-2 minūtes.

 1. Ar otu “Maģiskais kvadrāts (BMS 4-NPC)” uzklājam kamuflējošo gēlu “Natural Pink 5”, tādejādi pagarinot naturālo naga plāksni. Polimerizējam UV lampā 1minūti starp slāņiem un 2 minūtes beigās.
 1. Noņemam dispersijas slāni ar “Nail surface cleaner”. Ar nagu vīlīti “Agate” (100/180 vienību abrazīvs) apvīlējam smaida līniju, piešķirot tai skaidrību.
 1. Ar otu „Mats” no otu komplekta Nr. 3 zīmējam smaida līniju ar Art gēlu „Provence Lavender”. Ar otu “Apburošais Ovāls Nr 4” iekrāsojam gēlu. Polimerizējam lampā 1 minūti.
 1. Ar otu “Apburošais Ovāls Nr 4” nokrāsojam naga brīvo malu no lejas uz augšu līdz vidum ar klasisko gēlu ar perlamutru „Velvet Night” rādot vienmērīgo pāreju. Polimerizējam lampā 1,5 minūti.
 1. Ar otu “Apburošais Ovāls Nr 4” haotiski pārklājam brīvo malu ar gēliem „Flame of Mars” un „Moorning Star” no kolekcijas „Infinite of the Universe”. Polimerizējam UV lampā 1,5 minūti.
 1. Izmantojot foliju „Golden Dots”, atstājam mazus nospiedumus.
 1. Uz zemo ½ no brīvas malas uzliekam zilus spīdumus, kas ir samaisīti ar caurspīdīgo gēlu brīvai malai „Crystal”. Polimerizējam UV lampā 1,5 minūti.
 1. Visu brīvo malu aizpildām ar gēlu „Crystal”. Polimerizējam UV lampā 2-3 minūtes.
 1. Noņemam dispersijas slāni. Ar nagu vīlīti “Agate” (100/180 vienību abrazīvs) modelējam ideālu naga konstrukciju. Apstrādājam naga virsmu ar pulēšanas vīlīti “Smooth Diamond” (100/180 vienību abrazīvitāte). Attaukojam naga virsmu ar “Nail surfaser cleanser”.
 1. Ar otu “Apburošais Ovāls Nr 6” uzklājam aizsarggēlu „Flash”. Polimerizējam UV lampā 2-3 minūtes. Attaukojam naga virsmu ar “Nail surfaser cleanser”. Uzklājam eļļu kutikulai.