Starptautiskā korporācija CNI – nagu servisa līderis Krievijā un Eiropā.

PNG-cni-nsp-logo-120px
•Premium klases produkcijas CNI ražošana
PNG-pulsar-logo-120px

• Medium klases produkcijas PULSAR ražošana

• Modelēšanas un naga dizaina unikālas tehnikas
• Mācību centri
• Nagu saloni
• Specializēti veikali

Produkcija izstrādāta un pārbaudīta “Zinātnisko inovāciju laboratorijā”, ir droša un augsti efektīva izmantošana, ko apliecina starptautiskie kvalitātes un drošības sertifikāti.

CNI – nagu plāksnes atjaunošanas (gēla manikīrs) tehnikas izgudrotais.
Starptautiska korporācija CNI – regulāri piedalās valsts un starptautiskās skaistumkopšanas izstādēs, profesionālo konkursa un skaistumkopšanas čempionāti sponsors.

Pašražota Premium klases produkcija un unikālas tehnikas – ir starptautiskas korporācijas CNI panākumu noslēpums.

CNI – korporācija, kura dinamiski attīstās. Korporācijas inovatīvas tehnoloģijas, nagu modelēšanas un dizaina tehnikas tiek uzlabotas un papildinātas atbilstoši laikmeta prasībām. Katru gadu tiek izstrādātas jaunas tehnoloģijas un metodikas, tiek ražotas jaunas produktu līnijas, rokasgrāmatas, meistar-klases un daudz kas cits nagu servisa meistariem visā pasaulē

Arvien vairāk profesionālu izvēlas CNI. Un tas ir pašsaprotami, jo korporācijas zīmols jau sen kļuvis par kvalitātes zīmi nagu servisa profesionāļiem visā Eiropā un Krievijā.
Veselība un skaistums – pamatprincipi, kuri ir palikuši par CNI darba standartiem un garantē visaugstāko pakalpojumu un produkcijas kvalitāti.

Esi labākais – esi ar CNI!!!