Skaistumkopšanas salons “Pigmalion” – skaistuma vieta Rīgas sirdī, kur ar mīlestību rūpējas par savu dabisko skaistumu!

Salons “Pigmalion” piedāvā plašu sejas un ķermeņa kopšanas pakalpojumu klāstu. Nevainojama āda, izsmalcināts manikīrs un pedikīrs, grezni mati – mūsu labākie speciālisti strādās pie Jūsu tēla.

Salona friziera meistari piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu, piemēram, griezums, veidošana, kā arī dažādu veidu matu krāsošana. Jūs varat arī saņemt kvalificētu konsultāciju par kosmētikas izmantošanu matu un galvas ādas kopšanai. Mūsu darbā mēs izmantojam augstas kvalitātes produktus no Schwarzkopf Professionnal.

Augsti kvalificēti pedikīra un manikīra meistari papildina vizīti skaistumkopšanas salonā “Pigmalion” ar roku un kāju kopšanas procedūrām. Piedāvājām: klasiskais, aparāta, Eiropas, SPA manikīrs un pedikīrs, roku un pēdu masāža, parafīna terapija, kā arī pieaudzēšana, protezēšana un nagu nostiprināšana ar gēlu. Procedūras tiek veiktas ar CNI (Vācija), GEHWOL (Vācija), Sixtus (Vācija) produktiem.

Kosmetologi burtiski pēc dažām minūtēm novērsīs negatīvo ietekmi uz ādas, ko izraisa ikdienas darbs, smagas sarunas, stress un citi faktori. Atjaunojošās un tīrīšanas procedūras, acu kontūras kopšana, barojošās un mitrinošas maskas, kā arī plaša ķermeņa kopšanas procedūru klāsts sniegs Jums neaizmirstamas sajūtas, jaunību un skaistumu. Meistari darbā izmanto profesionālo kosmētiku Academie (Francija) un Christina (Izraēla).