CNI Baltija - produkti un skola CNI Baltijā

  Starptautiskā korporācija CNI nodibināta Krievijā, 1999. gada 7.septembrī. Dibinātāji – laulātie Dmitrijs un Anastasija Mincs.

  Starptautiskā korporācija CNI nodibināta Krievijā, 1999. gada 7.septembrī. Dibinātāji – laulātie Dmitrijs un Anastasija Mincs.

  Dmitrijs Mincs – CNI korporācijas prezidents, ārsts alergologs – imunologs, biznesa administrācijas meistars, daudzkārtējs Krievijas un starptautisko zinātniski –praktisko simpoziju referents nagu servisa tehnoloģijā un menedžmentā. Ieguvis valsts apbalvojumu par ieguldījumu Krievijas ekonomikā.

  Anastasija Mincs – viceprezidents, inovāciju un attīstības nodaļas vadītāja, galvenā starptautiskās CNI korporācijas metodiste un tehnologs, ārsts-dermatologs, patentēto izgudrojumu un profesionālu žurnālu rakstu autore, starptautisko kongresu un nagu forumu referente, starptautiskās kategorijas sertificēts tiesnesis.

  1999.gada septembrī, Krasnodarā (Krievijā) , tika nodibināta nagu studija, kura sastāvēja no divām darbavietām – manikīra meistars un nagu modelēšanas meistars. Dinamiskā attīstība pārspēja pašu laiku, piesaistot arvien jaunus klientus, kuri izvēlējās nevainojamo CNI kvalitātes standartu. Šodien specializētais CNI nagu salons Krasnodarā – lielākais Krievijā un Eiropā. Šeit vienlaicīgi strādā 26 manikīra, nagu modelēšanas un nagu dizaina meistari, kuri gadu pēc gada apstiprina savu profesionālo līmeni ar uzvarām Krievijas un starptautiskos konkursos. Unikālais dezinfekcijas un sterilizācijas kabinets-drošības garantija visām veicamajām procedūrām. Prēmium klases produkcija un Eiropas līmeņa serviss dod iespēju īstenot pašus pārdrošākos sapņus par ideāliem nagiem.

  Triumfējoša CNI meistaru līdzdalība konkursos Krievijā un Eiropā sākās 2000.gadā. 2001.gadā pirmo reiz salona profesionāļi CNI-Krasnodars saņēma Grand Pri manikīrā V Starptautiskajā konkursā “Orly – Manikīrs XXI gadsimtā”. 2005.gadā, CNI uzvarēs krājkasītē pievienojās panākumi čempionātā Austrumeiropā, 2006.gadā uzvara Pasaules čempionātā. CNI meistaru uzstāšana Eiropas čempionātā 2010.gadā bija īsts profesionalitātes triumfs un mīlestība pret savu darbu! 2011.gadā jauns korporācijas panākumus – uzvara Pasaules čempionātā Diseldorfā. 2012 gads ir apzīmēts ar spilgtām uzvarām modelēšanā kategorijās un Austrumeiropas Neil – Art Open Cup CHI 2012!

  Unikālas modelēšanas tehnoloģijas un nagu dizains ir zināšanas simbioze medicīnas, ķīmijas un mākslas jomās. 2001.gada februārī CNI saņēma licenci no izglītības un zinātnes ministrijas Krasnodarā reģionā (Krievija) un atvēra mācību centru. Uzkrātās zināšanas un nenovērtējama pieredze, kļuva par korporācijas know – how pamatu – dabisko nagu atjaunošanas sistēmā “Gēla manikīrs”. Šodien, CNI mācību centri ir daudzās pilsētās Krievijā un Eiropā, kur apmāca unikālai nagu modelēšanas tehnoloģijai un CNI nagu dizainam. Pasniedzēji – Eiropas un pasaules līmeņa profesionāļu komanda.

  Pirmo reizi Krievijā kļuva iespējams ražot nagu servisa produkciju 2004.gadā! Zinātnisko Inovāciju Laboratorija – ir moderns pētniecības centrs, kur tiek pārbaudīta jauna produkcija. Pateicoties labāko inženieru smagam darbam CNI korporācija aptver visus jaunus tirgus nagu pakalpojuma segmentus. 2011.gadā tika izveidota otra ražošanas līnija – vidējas klases preču zīme PULSAR, meistariem, kas novērtē izmantošanas vieglumu un zemas ražošanas izmaksas. 2012.gadā CNI korporācija ir izlaidusi jaunu produktu līniju – nagu lakas un aprūpes līdzekļus CNI, profesionālai un mājas lietošanai.

  CNI-Vācijas vēsture sākās 2007.gadā. CNI korporācija uzsāka otro CNI produkcijas ražošanu Leitspigā (Vācija). Starptautiska CNI korporācija kļuva par lielu uzņēmumu ar savu produkcijas ražošanu un unikālu tehnoloģiju starptautiskajā tirgū. CNI produkti ir izgājuši cauri visām vajadzīgām kvalitātes un drošības pārbaudēm Vācijas valdības laboratorijā, saņēma attiecīgus sertifikātus. Šodien CNI-Vācija ir korporācijas filozofijas iemiesojums Eiropas teritorijās. Unikāla nagu modelēšanas tehnoloģija un nagu dizains, ka arī CNI Premium klases produkcijas ražošana veic korporāciju par modernu centru nagu nozarē, piesaistot jaunus partnerus profesionālās CNI rindās.

  2013.gadā CNI inovatīvie produkti un tehnoloģijas ir pārstāvētas daudzos Krievijas reģionos, kā arī Vācijā, Baltijas valstīs, Grieķijā, Čehijā, Itālijā, Ukrainā un Moldovā.

  Starptautiska korporācija CNI regulāri piedalās nacionālās un starptautiskās izstādēs skaistumkopšanas nozarē, ka arī ir sponsors profesionālās sacensībās un skaistumkopšanas čempionātos.

  CNI pievērš īpašu uzmanību labdarībai.

  MANA KOMPANIJA LV MY COMPANY
  CNI Baltija - produkti un skola CNI Baltijā - cni-nsp.lv
  2020-02-13
  2021-12-13 11:47:43
  • Licences
   cni baltija registracija
   pigmalion license
   1