1. Izpildām dabīgās naga plāksnes sagatavošanu. Apstrādājam meistara un klienta rokas ar antiseptisko losjonu “Professional”. Ar apelsīna kociņa palīdzību nobīdām kutikulu. Apstrādājam dabisko naga plāksni  ar “White Granite” vīlīti (240 vienību abrazīvs). Apstrādājam ar attaukotāju “Nail surface cleanser“.

  1. Pēc tam, ar otiņu “Maģiskais punkts (BMP 1-NPC)” uz visu naturālā naga plāksni uzklājam “Ultra Bondex“. Žāvējam uz gaisa 2-3 minūtes.
  1. Pieliekam zem brīvās naga malas vienreiz lietojamo formu “CNI Universal”. Ar otu “Maģiskais kvadrāts (BMS 4-NPC)” uzklājam bāzes gēlu “Matrix”. Polimerizējam lampā 1 minūti.
  1. Ar otu “Maģiskais kvadrāts (BMS 4-NPC)” uzklājam uz formas gēlu “Crystal”, modelējot naga brīvo malu. Polimerizējam UV lampā 2 minūtes.
  1. Ar otu “Maģiskais kvadrāts (BMS 4-NPC)” uzklājam kamuflējošo gēlu “Natural Pink 5”, tādejādi pagarinot naturālo naga plāksni.
  1. Uz naga brīvās malas, ar otu “Perfekta ziedlapiņa (BPL 4-KP)” un “Classic” kolekcijas gēliem: “Sea Depth”, “Green Grass” un “Green Grass” ar “White Smile” krāsu sajaukumu izdarām fona tonēšanu. Polimerizējam UV-lampā 1-2 minūtes.
  1. Ar “Rigger” otu (no otu komplekta Nr. 4) un cieto “Forest Violet” veidojam dizainu “viciņu” tehnikā, pievienojam gliteru.
  1.  Tālāk ar otu “Maģiskais kvadrāts (BMS 6-NPS)” un gēlu “White” veidojam puķes ziedpumpuru ar vienu otas kustību. Puķes veidošanas nobeigumā ar cieto gēlu “Sun Dandelion” veidojam zieda vidiņu. Polimerizējam UV lampā 1-2 minūtes.

9. Naga brīvo malu pārklājam ar “Crystal” gēlu, bet naga plāksni ar “Strong” gēlu. Polimerizējam UV lampā 2 minūtes.

10. Noņemam dispersijas slāni. Ar nagu vīlīti “Diamond” (100/180 vienību abrazīvitāte) modelējam ideālu naga konstrukciju. Apstrādājam naga virsmu ar pulēšanas vīlīti “Smooth Diamond” (100/180 vienību abrazīvitāte). Attaukojam naga virsmu ar “Nail surfaser cleanser“.

11. Ar otu “mats” no mākslinieku otu komplekta Nr. 3, un gēlu “White Smile” izpildām zīmēšanu. Polimerizējam UV lampā 1 minūti.

12. Uzklājam aizsarggēlu “Quick Shine”. Polimerizējam UV lampā 3 minūtes.