1. Izpildām dabīgās naga plāksnes sagatavošanu. Apstrādājam meistara un klienta rokas ar antiseptisko losjonu “Professional”. Ar apelsīna kociņa palīdzību nobīdām kutikulu. Iztīrām pterihiju ar Eiropemzu, apstrādājam dabisko naga plāksni ar “White Granite” vīlīti (240 vienību abrazīvs). Apstrādājam ar attaukotāju “Nail surface cleanser“.

Pēc tam, ar otiņu “Brīnumainais punkts (BMP 1-NPC)” uz visu naturālā naga plāksni uzklājam “Ultra Bondex“. Žāvējam uz gaisa 2-3 minūtes. Ar otu “Maģiskais kvadrāts (BMS 4-NPC)” uzklājam bāzes gēlu “Matrix”. Polimerizējam lampā 30 sekundes.

 1. Pieliekam zem brīvās naga malas vienreiz lietojamo formu “CNI Square”.
 1. Ar otu “Maģiskais kvadrāts (BMS 4-NPC)” uzklājam uz formas gēlu “Crystal”, modelējot naga brīvo malu. Polimerizējam UV lampā 1,5-2 minūtes.
 1. Ar otu “Maģiskais kvadrāts (BMS 4-NPC)” uzklājam kamuflējošo gēlu “Natural Pink 5”, tādejādi pagarinot naturālo naga plāksni. Polimerizējam UV lampā 1minūti starp slāņiem un 2 minūtes beigās.
 1. Labākai redzamībai apvīlējam smaida līniju izmantojot „Agate” vīlīti (100/180 vienību abrazīvs).
 1. Ar otu “Apburošais Ovāls Nr 4” vienu brīvās malas sānu pārklājam ar art-gēlu „Moulin Rouge” (pārklāt plānā kārtā), otru sānu pārklājam ar art-gēlu „Taj Mahal” (pārklāt plānā kārtā).
 1. Sapludinām gēlu gēlā, veidojam vienmērīgu pāreju. Polimerizējam UV lampā 1 minūti.
 1. Ar otu “Apburošais Ovāls Nr 6” pārklājam visu brīvo naga malu ar gēlu diezgan biezā kārtā(1,5 mm augstumā) ar cieto gēlu „Black”, labi pārklāt smaida līniju.
 1. Izmantojot otu no komplekta Nr. 4, Spotter vai Rigger otu, izgriežam rakstu. Polimerizējam UV lampā 2 minūtes.
 1. Izmantojot foliju „Gold”, atstājam nospiedumus uz raksta.
 1. Ar otu “Maģiskais kvadrāts (BMS 4-NPC)” pārklājam visu dizainu ar gēlu „Crystal”. Polimerizējam UV lampā 1,5-2 minūtes.

 1. Noņemam dispersijas slāni. Ar nagu vīlīti “Agate” (100/180 vienību abrazīvitāte) modelējam ideālu naga konstrukciju. Apstrādājam naga virsmu ar pulēšanas vīlīti “Smooth Diamond” (100/180 vienību abrazīvitāte). Attaukojam naga virsmu ar “Nail surfaser cleanser”.

 1. Ar otu “Apburošais Ovāls Nr 6” uzklājam aizsarggēlu „Flash”. Polimerizējam UV lampā 2-3 minūtes. Attaukojam naga virsmu ar “Nail surfaser cleanser”. Uzklājam eļļu kutikulai.