VIETNES LIETOŠANAS NOTEIKUMI

Vietnes lietošanas noteikumi - preces, kvalitāte un cenas, pasūtījuma noformēšana, groza lietošana, apmaksas un saņemšanas specifika, kā arī personas datu apstrādes kārtība un to aizsardzība.

Vietnes lietošanas noteikumi - preces, kvalitāte un cenas, pasūtījuma noformēšana, groza lietošana, apmaksas un saņemšanas specifika, kā arī personas datu apstrādes kārtība un to aizsardzība.

NOTEIKUMIEM IZMANTOTIE NOSACĪJUMI

Noteikumi – šie Noteikumi, to pielikumi, papildinājumi un izmaiņas, kas publicēti interneta veikala www.cni-nsp.lv mājas lapā.

Mājas lapa – virtuāla vietne, kas atrodas www.cni-nsp.lv, kurā Pircējs var veikt Preču pasūtījumus un veikt maksājumus tiešsaistē.

Pārdevējs - Pigmalion SIA, vienotais reģistrācijas numurs 4000360068. PVN maksātāja reģistrācijas numurs LV4000360068. Juridiskā adrese - Krišjāņa Barona iela 8-4, Rīga, LV-1050, Latvija. Faktiskā adrese - Krišjāņa Barona iela 8-4, Rīga, LV-1050, Latvija; tālruņa numurs: +371 26600379; e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Veikals - jebkurš Pārdevēja Veikals, kurā Pircējs var saņemt pasūtītās Preces, ja ir izvēlējies Pasūtījumā norādītās Preces saņemt Veikalā uz vietas (Preču bezmaksas piegāde).

Interneta veikals - pārdevēja "Pigmalion SIA" struktūrvienība, juridiskā adrese: Krišjāņa Barona iela 8-4, Rīga, LV-1050, Latvija, tālrunis: +371 26600379, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Pircējs – fiziska vai juridiska persona, kura veic Preces Pasūtījumu interneta vietnē.

Lietotājs - jebkura persona, kas izmanto vietni.

Reģistrēts lietotājs - persona, kas ir reģistrējusies vietnē, aizpildot reģistrācijas anketu.

Distances līgums - saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma noteikumiem attālināti starp Pircēju un Pārdevēju tiešsaistē noslēgts līgums, ar kuru Pircējs ir izteicis skaidru un nepārprotamu vēlmi iegādāties Preces norādītas Pasūtījumā.

Produkts - produkti, kas ievietoti vietnē un pieejami iegādei internetā.

Preces cena - cena, kas norādīta, veicot Pasūtījumu pie Preces attēla un apraksta.

Grozs - virtuāls iepirkumu grozs, kuram Pircējs var pievienot vai izņemt izvēlētās Preces. Preču izņemšana no Groza iespējama tikai līdz brīdim, kad Pircējs sāk norēķināties par Grozā iekļautajām Precēm.

1. VISPĀRĪGI NOSACĪJUMI

1.1. Atverot un izmantojot vietni www.cni-nsp.lv, Lietotājs apliecina, ka ir iepazinies ar šiem Noteikumiem, saprot un piekrīt tos ievērot bez ierobežojumiem un nosacījumiem.

1.2. Šie Noteikumi nosaka Preču iegādi interneta veikalā, veicot pirkumus Vietnē, kā arī nosaka tiesiskās attiecības starp Pārdevēju un Pircēju.

1.3. Noteikumi ir izstrādāti un tiesiskās attiecības starp Pārdevēju un Pircēju tiek regulētas saskaņā ar Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem.

1.4. Pārdevējam ir tiesības jebkurā laikā mainīt šos Noteikumus. Noteikumu izmaiņas un papildinājumi ir pieejami Vietnē. Izmaiņas vai papildinājumi Noteikumos stājas spēkā no to publicēšanas datuma Vietnē, ja vien Noteikumos nav noteikts citādi.

1.5. Ja Pārdevējs maina vai papildina Noteikumus, tad iepriekš veiktais Pasūtījums tiek izpildīts un Preces tiek piegādātas saskaņā ar Noteikumiem, kas bija spēkā dienā, kad Pircējs veica Pasūtījumu un saņēma Pasūtījuma apstiprinājumu.

1.6. Pārdevējam ir tiesības jebkurā laikā (likumā noteiktajā kārtībā) mainīt Preču cenas, ja Noteikumos nav noteikts citādi. Laikā, kad Pircējs veic Pasūtījumu, Pircējs var paļauties uz Vietnē norādītajām Preču cenām.

1.7. Apstiprinot un apmaksājot Pasūtījumu, Pircējs skaidri un nepārprotami apliecina, ka ir piekritis noslēgt distances līgumu ar Pārdevēju saskaņā ar spēkā esošajiem Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem. Pircējs apņemas pildīt distances līguma saistības un apliecina, ka ir rīcībspējīga fiziska vai rīcībspējīga juridiska persona.

1.8. Distances līgums ir spēkā līdz pilnīgai līgumslēdzēju pušu saistību izpildei.

1.9. Pārdevējs nodrošina Vietnes saturu un sniedz Pakalpojumus saskaņā ar Noteikumiem.

2. PREČU UN PRODUKTU KVALITĀTE

2.1. Vietnē ievietotie Produktu attēli ir paredzēti tikai ilustratīviem un informatīviem nolūkiem. Atsevišķos gadījumos Preču iepakojums var atšķirties no tīmekļa vietnē uzrādītā iepakojuma.

2.2. Preces tiek iepakotas, marķētas un noformētas saskaņā ar Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem.

2.3. Uz iepakojuma ir norādīts izmantoto produktu derīguma termiņš, partijas numurs un ražotājs.

2.4. Attiecībā uz precēm, kurām garantijas prasības nosaka Latvijas Republikas likumdošana, Pārdevējs vadās pēc spēkā esošajiem Latvijas Republikas tiesību aktiem:

2.4.1. Ražotāja garantija ir 2 gadi, taču tā var būt īsāka vai garāka.
2.4.2. Ražotāja garantija ir spēkā, ja pircējs var uzrādīt:
• (1.) Pirkuma apliecinājums (čeks vai pavadzīme).
• (2.) Ražotāja garantijas talons.
2.4.3. Lai saņemtu ražotāja garantijas pakalpojumus, Pircējam ir jānogādā prece kādā no Veikaliem. Ar preču transportēšanu saistītās izmaksas sedz Pircējs.
2.4.4. Ražotāja garantija neattiecas uz piederumiem, izejmateriāliem, akumulatoriem un piederumiem ar ierobežotiem resursiem.

2.5. Pārdevējs nav atbildīgs par Preces lietošanas ietekmi uz Pircēja veselību, drošību un dzīvību.

2.6. Ziemā noteiktām Precēm tiek noteikts temperatūras režīms uzglabāšanai un transportēšanai.

2.7. Preču katalogs, preču apraksti, preču fotogrāfijas un citi Vietnē ievietotie dati ir Pārdevēja īpašums, un Pārdevējam pieder autora īpašums un personīgās autortiesības uz jebkuru Vietnē ievietoto informāciju. Jebkura Vietnē esošās informācijas vai fotoattēlu kopēšana, pavairošana, pārpublicēšana, nodošana trešajām personām, mainīšana vai citāda izmantošana bez Pārdevēja kā īpašnieka atļaujas ir aizliegta, par ko pārkāpējs ir atbildīgs par visiem Pārdevējam nodarītajiem zaudējumiem.

3. PREČU CENA

3.1. Preču cena norādīta eiro (EUR) ieskaitot pievienotās vērtības nodokli 21% apmērā.

3.2. Preču cenā ir iekļauta piegādes izmaksas uz Pārdevēja Veikalu.

3.3. Preču cenā nav iekļauta samaksa par Preču piegādi uz Pircēja norādīto adresi. Piegādes maksa tiek piemērota papildus Preču cenai, un Preču piegādes izmaksas ir atkarīgas no Pircēja izvēlētās piegādes vietas. Piegādes izmaksas un piegādes iespējas aplūkotas Noteikumu 4.sadaļā.

4. PASŪTĪJUMA UN GROZS IZVEIKŠANA

4.1. Reģistrācija nav nepieciešama, lai piekļūtu un izmantotu Pārdevēja vietni. Aizpildot reģistrācijas anketu mājaslapas sadaļā Izveidot profilu, persona kļūst par reģistrētu lietotāju, atvieglojot pasūtījumu veikšanu turpmāk.

4.2. Pircējs izvēlas Preci tīmekļa vietnē. Iepirkumu grozs tiek izveidots, kad Pircējs izvēlas Preci un nospiež pogu "Pievienot pirkumam". Pievienojot preces grozam, preces vēl nav iegādātas. Pirkumu groza saturu Pircējs var mainīt jebkurā laikā: pievienot jaunas Preces vai izņemt Preces, kuras nevēlas pirkt.

5. MAKSĀJUMS PAR PASŪTĪJUMU

5.1. Pircējam ir iespēja izvēlēties sev vēlamo apmaksas veidu:

• (1.) maksājums tiek veikts ar pārskaitījumu uz Pārdevēja bankas kontu saskaņā ar Pārdevēja nosūtīto rēķinu.
• (2.) norēķinoties Veikalā skaidrā naudā vai ar karti.

5.2. Ja Pircējs izvēlas maksāt ar pārskaitījumu:

5.2.1. Pārdevējs uz Klienta e-pastu nosuta pasūtījumam atbilstošu avansa rēķinu, kas tiek izrakstīts elektroniski un ir derīgs bez paraksta.
5.2.2. Pārdevējs izsuta Pircējam Preci kas ir norādīta Pasūtījumā 4 darba dienu laikā pēc samaksas saņemšanas saskaņā ar avansa rēķinu.

5.3. Pārdevējam ir tiesības atteikties pārdot interneta veikala pasūtītās preces, brīdinot Pircēju, ja:

5.3.1. preces nav Pārdevēja noliktavā;
5.3.2. preču cena un parametri sistēmas tehniskas kļūdas dēļ neatbilst faktiskajai informācijai par preci.

6. PASŪTĪJUMU PIEGĀDE

6.1. Interneta veikalā ir noteikta Preču pasūtījumu izpildes kārtība un piegādes laiki atkarībā no izvēlētā piegādes veida un pasūtījuma veikšanas laika.

6.2. Pārdevējs nav atbildīgs par piegādes kavējumiem, piegādes kavējumiem no kurjerdienestu vai citu pakalpojumu sniedzēju puses, kas saistīti ar piegādi, neatkarīgi no apstākļiem, kuru dēļ piegāde tika aizkavēta.

7. PREČU SAŅEMŠANA

7.1. Pasūtītās Preces Pircējam tiek piegādātas transporta iepakojumā - kartona kastē vai mīkstā pasta aploksnē. Pircējs, saņemot Preci, apliecina Preces saņemšanas faktu. Iepakojuma iekšpusē Pircējs var atrast rēķinu, kurā būs norādītas visas pasūtītās Preces ar to nosaukumiem, katras Preces cena un Preces un piegādes (ja ir piegāde) kopējās izmaksas.

7.2. Atkarībā no piegādes veida Preces tiek uzskatītas par saņemtām un Pasūtījums tiek izpildīts no brīža, kad:

7.2.1. ja Preces tiek piegādātas ar kurjeru, Pircējs manuāli parakstās kurjera maršruta lapā vai kurjera elektroniskajā dokumentā, parakstoties ar speciālu ierīci ierīces skārienekrānā.
7.2.2. Pircējs parakstīja rēķinu, saņemot Preci Veikalā.

7.3. Pircēja pienākums ir nekavējoties pārbaudīt piegādāto Preču atbilstību Pasūtījumam (veids, kods, apjoms, daudzums) un nekavējoties par to paziņot Pārdevējam.

7.4. No Preces saņemšanas brīža Pircējs ir atbildīgs par Preču kvalitāti un drošu uzglabāšanu.

8. PERSONAS DATU APSTRĀDE

8.1. Visi pircēju personas dati, apmeklējot interneta veikalu un apmaksājot Preces, tiek uzskatīti par konfidenciālu informāciju, kas netiks nodota trešajām personām. Datu apstrāde nodrošina klienta personas datu un bankas maksāšanas līdzekļu rekvizītu drošību.

8.2. Pirms Pasūtījuma veikšanas Pircējs apņemas nodrošināt Pārdevējam tiesisko pamatu Pasūtījuma Saņēmēja personas datu apstrādei, lai saņemtu interneta veikalā pasūtītās Preces.

8.3. Reģistrētais lietotājs apņemas nekavējoties mainīt un papildināt personisko informāciju identifikācijai un saziņai vietnes sadaļā "Mans profils".

8.4. Pārdevējam ir tiesības apstrādāt klientu personas datus tādā apjomā, kāds nepieciešams, lai ievērotu šos Noteikumus, uzturētu un darbinātu apstrādes sistēmu, kā arī ievērotu obligātos noteikumus un likuma un uzraudzības un regulējošo iestāžu prasības.

8.5. Pārdevējam un Kurjeram ir tiesības savstarpēji pārsūtīt Pircēja un Saņēmēja personas datus tādā apjomā, kāds nepieciešams Pircēja Pasūtījuma izpildei interneta veikalā un šiem Noteikumiem. Pircēja un Saņēmēja personas datu nodošana apstrādei trešajām personām komerciālos nolūkos nav atļauta.
Uzņēmums veic visus iespējamos drošības pasākumus (tostarp administratīvos, tehniskos un fiziskos), lai aizsargātu klientu personas datus. Datu apstrādes un maiņas funkcijām ir piekļuve tikai pilnvarotām personām.

9. KLIENTA PERSONAS DATU AIZSARDZĪBA UN DROŠĪBA

9.1. Lai aizsargātu klienta intereses, Pārdevējs nodrošina:

• (1) godīga un likumīga personas datu apstrāde;
• (2) personas datu apstrāde tikai vajadzīgajam mērķim un apjomā;
• (3) precīzu personas datu apstrādi un to savlaicīgu atjaunināšanu, labošanu vai dzēšanu, ja personas dati ir nepilnīgi vai neprecīzi.

9.2. Klientam ir tiesības pamatoti pieprasīt savu personas datu pievienošanu, labošanu, kā arī personas datu apstrādes izbeigšanu vai dzēšanu, ja tie ir novecojuši, nepilnīgi, nepatiesi, nelikumīgi apstrādāti vai vairs netiek izmantoti oriģinālam. datu apstrādes mērķis.

10. STRĪDU IZŠĶIRŠANAS KĀRTĪBA.

10.1. Pārdevējs piedāvā visus strīdus par vietnes lietošanu, Distances līguma ieviešanu, atcelšanu vai izbeigšanu risināt sarunu ceļā. Ja tas nav iespējams, strīdi tiek risināti Latvijas Republikas normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā.

MANA KOMPANIJA LV MY COMPANY
VIETNES LIETOŠANAS NOTEIKUMI - cni-nsp.lv
2021-12-01
2022-01-06 15:36:07